Ek Geliştirmeler 2018-12-18T15:40:00+00:00

Web Tasarım Paketleri

Web tasarım paketleriniz ile kendiniz kurulum ve tasarım yapabileceğiniz gibi bazı noktalarda uzmanlarımızdan da destek alabilirsiniz. Bu noktada sizler için hazırladığımız ek paketlerimiz mevcuttur.

Web Tasarım

İçerik Hizmeti

Seçtiğiniz web site paketiniz ile birlikte tüm sayfalarınızın metin ve görsel içeriğiyle birlikte web tasarım hizmeti de sağlanır, bu hizmetinin içeriğinde web sitenizdeki bütün içerik ve görseller tamamen hazır bir şekilde size teslim edilir ve web sitenize entegre edilir.

Bu web tasarım paketimizde web sitenize eklemek istediğiniz logoyu tasarım ekibimize iletmeniz gerekmektedir.

Kampanya süresince web sitesi içerik hizmetimiz geçici olarak 749 TL + KDV yerine sadece 500 TL + KDV’ ye satın alabilirsiniz.

500 TL >
Kurumsal Kimlik Web Tasarım

Web Tasarım ve Kurumsal Kimlik Hizmeti

Bu web tasarım paketin Web Site İçeriği ve Logo paketimizden farkı, logo paketine ek olarak kurumsal kimlik hizmetinin de verilmesidir.

Kurumsal kimlik paketi ile logo dışında markanızı gerçek anlamda marka yapan tüm özelliklerin belirlenmesidir. Bardak baskı, t-shirt baskı, araç giydirme, fatura tasarımı, kartvizit tasarımı, kutu veya paket tasarımı, çanta, zarf ve diğer yüzeylere yapılacak her türlü baskı formatında tasarım satın alarak eş zamanlı markanızın reklamını da yapabileceğiniz ürünlere de sahip olursunuz.

Bu web tasarım paketimizin baskı yapılacak ürün grubuna göre değişken bir fiyat aralığı bulunmaktadır.

Kampanya süresince Web Tasarım ve Kurumsal Kimlik Hizmeti hizmetimiz geçici olarak 1749 TL + KDV yerine sadece 1500 TL + KDV’ den başlayan fiyatlara satın alabilirsiniz.

1500 TL >

İLETİŞİM

Form doldurup, gönderdiğiniz takdirde, kısa süre içerisinde sizlere ulaşacağız.

Çayımızı içmeye de bekleriz…