Loading...
HAKKIMIZDA 2019-04-26T16:20:37+00:00

Kimiz?

Biz, her ihtiyacı olan kişileri ya da kurumları, kolaylıkla web sitesiyle kavuşturmayı amaçlayan; oldukça ekonomik, kurumsal ve kaliteli çözümler üretebilen bir yazılım firmasıyız. Fiyat/performans oranı oldukça yüksek bir çözüm ürettik  ve tüm ihtiyaç sahiplerini, web siteleri ile kavuşturmaya karar verdik. Her ihtiyaca uygun web sitesi çözümleri ürettik. Büyük şirketlere, kobilere hatta kişilere özel çözümlerimiz mevcut. Üstelik, fiyatlarımız ise sektöre göre oldukça ekonomik.

Neden Ekonomik?

Kendi uzman ekibimiz tarafınca geliştirilen, web sitesi yapma aracımız ile diğer firmaların aksine müşterilerimize oldukça hızlı çözümler sunabiliyoruz. Tamamen kendi üretimimiz olan web sitesi yapma araçlarımız ile web sitesi oluşturmak oldukça kolaylaştı. Üstelik, bu web sitesi yapma araçlarımız ile oluşturulan tasarımları incelediyseniz, oldukça kaliteli sonuçlar doğurduğunu da görebilirsiniz. Bu web sitesi yapma aracımız ile siz de kendi web sitenizi oluşturabilirsiniz. Eğer, web sitenizi ‘kendiniz’ oluşturmak istemezseniz, hazır paket önerilerimiz de mevcut. Uzmanlarımız, üzerinde çalıştıkları web sitelerini, sizin sorularınıza cevaplar sunarak ve sizin önerileriniz ile sektörünüze uygun şekilde tamamlamaktadırlar.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Şirket bünyesinde bulunan hem uzman hem de genç kadrosuyla her türlü sorunuza yanıt verebilecek bir ekibiz. Tasarım, yazılım, SEO, Google Reklamları gibi çözümler üreten birbirinden farklı uzman ekiplerimiz mevcut. İhtiyaçlarınızın belirlenmesi, üretim, uygulama, satış sonrası hizmetler için tamamen memnuniyet odaklı çalışan, ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayabilecek bir ekibiz. Üstelik, canlı desteğimiz 7/24 size destek vermek için hazır durumdadır. Siz de mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmak istiyorsanız daha fazla zaman kaybetmeden bizle iletişime geçin ve size en uygun web sitesi paketlerimizden birini satın alarak aynı gün içinde kurumsal web sitenizi aktif edin.

Aklınıza Takılan Her Türlü Soru İçin

Bize Ulaşın!

İLETİŞİM

Ofis Tel: 0(232) 421 64 63

Mobil Tel: 0542 277 73 96

Adres: Kazım Dirik Mahallesi, 296/2 Sokak No:33

Originn Coworking & Offices

Bornova/İzmir

Form doldurup, gönderdiğiniz takdirde, kısa süre içerisinde sizlere ulaşacağız.

Çayımızı içmeye de bekleriz…