Loading...
PRO Web Paketi 2018-12-24T13:23:19+00:00

Kurumsal Web Sitesi Paketi

Kurumsal web sitesi paketi ile firmanızın imajını yansıtan mobil uyumlu websitesi oluşturabilirsiniz. Kurumsal web sitesi paketimiz sayesinde oluşturduğunuz web sitesine dilediğiniz kadar sayfa ve ürün ekleyebilir ve aynı zamanda yönetici paneli sayesinde bütün ürünlerinizi ve sayfalarınızı dilediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz.

Bir Günde Web Siteniz Hazır

Sadece bir günde web siteniz kullanımınıza hazır hale gelecektir. İstediğiniz zaman güncelleme yapabileceğiniz, modül ekleyip, çıkarabileceğiniz web sitenizin yanında bir panel ve kullanım kılavuzundan oluşan pakettir. Aynı gün içinde web siteniz kullanımınıza hazır hale gelecektir.

Kurumsal web sitesi
Web Sitesini İncele
Yıldız Sıvama Web Sitesi Canlı Örneği

100% Mobil Uyumlu Tasarım

Kurumsal web sitesi paketi ile oluşturulan web tasarımları mobil cihazlarda ve bilgisayarlarda farklı ekran görünümlerine sahip özel tasarımları ile görüntülenir. Web sitenize ekleyeceğiniz bütün bileşenler otomatik olarak mobil görünümlerini oluşturacak ve web sitenize o şekilde eklenecektir. Bu durum hem web sitenizi daha kullanışlı bir hale getirecek hem de kurumsal web sitenizin SEO (arama motoru optimizasyonu) konusunda size bir avantaj sağlayacaktır.

7/24 Güncelleme İmkanı

Haftanın her günü ve günün her saatinde, sizin için hazırlanan yönetici panelinize girerek hem tasarım, hem moül hem de içerik güncellemeleri yapabilirsiniz. Tasarım uzmanlarımız tarafından hazırlanmış tema seçenekleri ile ister hazır tema kullanabilir, isterseniz de kendi tasarımınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Sizin için hazırlanan pek çok tasarım seçeneklerinden dilediğinizi web sitenize ekleyebilirsiniz bu sayede eşsiz bir siteye sahip olarak rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz.

Aydoğanlar Söke Web Sitesi Canlı Örneği

İLETİŞİM

Form doldurup, gönderdiğiniz takdirde, kısa süre içerisinde sizlere ulaşacağız.

Çayımızı içmeye de bekleriz…

Kurumsal Web Sitesi Paketi

Kurumsal web sitesi paketi ile işletmenizin tanıtımını sağlam bir şekilde yapmak artık çok kolay. Siz de zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçerek firmanızın tanıtımını en iyi şekilde yapabileceğiniz web sitesine aynı gün içinde sahip olun.