Loading...
PLUS Web Paketi 2018-12-24T13:24:49+00:00

Dakikalar İçerisinde Web Sitenizi Yayına Alabilirsiniz

Dilediğiniz zaman içerik ve tema değişikliğini yapabileceğiniz PLUS Web Paketiniz sizler için en uygun çözüm olabilir. Bu paket içerisinde bir web sitesi, panel için bir form ekranı ve kullanma kılavuzu bulunur. Kılavuz yardımıyla da kolay kullanım için tasarlanmış olan panel üzerinden, istediğiniz bilgiyi ya da site tasarımınızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Ece Nergizal Web Sitesi Canlı Örneği
Yıldız Sıvama Web Sitesi Canlı Örneği

Ekrana Özel Tasarım

Web siteniz hem mobil hem tablet hem de bilgisayar ekranları ile uyumlu çalışır Böylece, web sitesi içerisinde kullanıcılarınız rahatça gezme imkanına sahip olur.

Performanslı Web Sitesi

Google gibi arama motorları için çok önemli olan hızlı site prensibine sahip web siteniz ile rakiplerinizin önüne geçersiniz. Böylece hem arama motoru sonuçlarında daha yukarlarda çıkar, hem de kullanıcı dostu bir siteye yani kullanıcılarınızın sitenizde daha uzun kalmasına olanak sağlayabiliriniz.

Somer Dursun Web Sitesi Canlı Örneği
Yıldız Sıvama Web Sitesi Canlı Örneği

Hazır Tema Seçenekleri

Lite Web Sitesi Paketinden farklı olarak Plus Web Sitesi Paketinde hazır tema seçenekleri sunulmaktadır, dilediğiniz temayı seçerek tek sayfa web sitenizi istediğiniz görünümle tamamlayabilirsiniz.

İLETİŞİM

Form doldurup, gönderdiğiniz takdirde, kısa süre içerisinde sizlere ulaşacağız.

Çayımızı içmeye de bekleriz…